Чинні проекти
Реалізовані проекти
Реалізовані проекти
Заходи (конференції, виставки)
Видавнича діяльність
Про Нас
Новини
Допомогти нам
Відгуки про організацію
Контакти
Ми у соцмережах:ми у facebook

Проблеми а АРТ? Заповніть електронний опитувальник і ми допоможемо!

Реалізовані проекти

Заходи (конференції, виставки)

Назва заходу:

Вулична Дія, присвячена Міжнародному Дню боротьби зі СНІД

Дата та місце проведення: 1 грудня 1999 року на майдані Знань (на території НТТУ «КПІ»).
Донор: Цей проект фінансувався UNAIDS.
Опис заходу: В даній формі роботи використовувались музичні заставки з творчості людей, які померли від СНІД, театралізоване представлення історії зараження та життя з ВІЛ, роздача буклетів з презервативами учасникам вуличної дії, театралізовані сценки. Ціль даної форми роботи була в привертанні уваги молодих людей до проблем людей, які живуть з ВІЛ/СНІД та профілактиці ризику зараження ВІЛ/СНІД або іншими ХПСШ.

Назва заходу:

Перша Всеукраїнська конференція «До розуміння та підтримки!»

Дата проведення: листопад 1999 року
Донор: Повністю конференція була профінансована UNDP.
Опис заходу: У листопаді 1999 року були організаторами Першої Всеукраїнської конференції «До розуміння та підтримки!» для ВІЛ-сервісних організацій України та людей, які живуть з ВІЛ/СНІД. Ця конференція стала початком подальших щорічних конференцій. Одним із головних досягнень конференції було прийняте рішення про створення Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ. І саме на цій конференції була створена ініціативна група по створенню Всеукраїнської Мережі ЛЖВ.

Назва заходу:

Театралізоване дійство, спрямоване на профілактику наркоманії та ВІЛ/СНІДу серед студентської молоді

Дата проведення: у листопаді-грудні 2000 р.
Донор: Проект був профінансований декількома організаціями – CAP, EC, International HIV/AIDS Alliance.
Опис заходу: Присвячений 1 грудню – Міжнародному дню боротьби зі СНІДом. Театралізоване дійство складалося з комплексу дій, а саме – акція „Відкритий дім”, виставка фото та живопису, інтерактивна вистава „Родинний гай”.

Назва заходу:

Експозиція КВІЛТ

Дата проведення: 1 грудня 2001 року на Хрещатику
Донор: Часткове фінансування було з боку Британської Ради та Центру Соціальних Служб для молоді Київської міської державної адміністрації.
Опис заходу: 1 грудня 2001 року нами була проведена акція на Хрещатику – „Експозиція КВІЛТ”. Полотна КВІЛТ нам були надані одеською організацією „Дорога до дому”.

Назва заходу:

Виставка „Позитив”

Дата проведення: „Галерея „РА”, м. Київ, з 30 листопада – по 4 грудня 2000 року
Донор: Цей проект був профінансований UNAIDS.
Опис заходу: Виставка була присвячена Міжнародному Дню боротьби зі СНІД. Робот – картини та скульптури – були надані нам організацією „Клуб „Квітень”, м. Полтава.

Назва заходу:

Друга Всеукраїнська конференція ЛЖВ та ВІЛ-сервісних організацій України.

Дата проведення: наприкінці листопада 2000 року
Донор: Конференція була профінансована вже трьома донорами – UNDP, CAP та фармацевтичною кампанією “GlaxoWellcom”.
Опис заходу: Гасло „Співпраця заради майбутнього!”. На Зборах було прийняте рішення про реєстрацію організації – „Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ”.

Назва заходу:

Третя Всеукраїнська конференція ЛЖВ та ВІЛ-сервісних організацій України.

Дата проведення: наприкінці листопада 2001 року
Донор: Спонсорами конференції виступили – Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД, Альянс Партнерства Каунтерпарт, Британська Рада, Лікарі без Кордонів.
Опис заходу: Гасло „Від слів до дії!”. В організації та проведенні Третьої Конференції було декілька співорганізаторів, а саме: Благодійний Фонд „ФПХЗС”, Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД та Всеукраїнська Мережа ЛЖВ. На цій конференції вже взяли участь більше 200 представників українських державних та недержавних організацій, позитивних людей, представників різних Міністерств, представників інших країн.

Назва заходу:

Четверта Всеукраїнська конференція позитивних людей та СНІД-сервісних організацій України

Дата проведення: 23-25 листопада 2002 року
Донор: Спонсорами конференції виступили – Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД, Альянс Партнерства Каунтерпарт, Британська Рада, Європейський Союз, Лікарі без Кордонів, Програма СМАРТ (AED), фармацевтична кампанія „GlaxoSmithKlaine”.
Опис заходу: Гасло „Діємо – об’єднавшись!”. В організації та проведенні Третьої Конференції було декілька співорганізаторів, а саме: Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД, Всеукраїнська Мережа ЛЖВ та Благодійний Фонд „ФПХЗС”. На цій конференції вже взяли участь більше 350 представників українських державних та недержавних організацій, позитивних людей, представників різних Міністерств, представників інших країн.

Назва заходу:

Інформаційна кампанія з профілактики наркоманії серед молоді міста Києва

Дата проведення: З жовтня 2002 року
Донор: Київська міська державна адміністрація
Опис заходу: Заходи, передбачені проектом:

Це випуск протинаркотичних плакатів для Київських шкіл, листівок для молоді, підлітків, які можуть роздаватися на вулиці та в установах. Це радіоролики, які транслюються на FM-радіостанціях, та підсвічені афіші (сіті-лайти). Також візуальна соціальна реклама буде розміщена в друкованих виданнях, які найчастіше попадають до рук молодих людей. Все це націлене на зміну поведінки молоді, на її обізнаність з проблем наркоманії.

Після завершення проекту у лютому буде проведено дослідження впливу соціальної реклами на обізнаність молоді щодо проблем, пов’язаних із наркотиками. Таких знань завжди бракує в суспільстві, що швидко змінюється.

Ми дуже вдячні радіо «Ностальгія”, „Мьюзік радіо”, рекламній агенції „Алтер В” за докладені зусилля та фінансові внески у проект.

Назва заходу:

Вечірка, присвячена Дню боротьби з ВІЛ/СНІД

Дата та місце проведення: 1 грудня 2002 року в „Арт-клубі „44”
Донор: Проект фінансувався Швейцарською культурною фундацією „PRO HELVETIA”.
Опис заходу: Вечірка проводилася за участі відомої української групи „Мандри”.

Назва заходу:

„Мистецтво заради щастя”

Дата проведення: 15 жовтня 2002 року – 3 лютого 2003 року
Донор: Проект фінансується Швейцарською культурною фундацією „PRO HELVETIA”.
Опис заходу: Мета цього проекту – дослідити вплив арт-терапії на реабілітацію наркозалежних та привернути увагу фахівців та громадськості до шляхів вирішення проблем наркоманії через впровадження терапії мистецтвом в повсякденну реабілітацію осіб, що лікуються від наркоманії, та організацію виставки їхніх робіт.

Дослідження цього процесу надало змогу зібрати унікальний матеріал про драматизм життя наркоманів, відчути їх настрій.© 2014 Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу. Всі права захищені. E-mail: common@saapf.kiev.ua