Чинні проекти
Реалізовані проекти
Реалізовані проекти
Заходи (конференції, виставки)
Видавнича діяльність
Про Нас
Новини
Допомогти нам
Відгуки про організацію
Контакти
Ми у соцмережах:ми у facebook

Проблеми а АРТ? Заповніть електронний опитувальник і ми допоможемо!

Реалізовані проекти

Реалізовані проекти

Назва проекту:

“SAFE CONNECTION”

Опис проекту: Інформаційний ресурс SafeConnection (safeconnection.org) створений Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД» за підтримки The Coca-Cola Foundation. Проект присвячений темам безпечного сексу, профілактики ВІЛ/СНІДу та здорового способу життя; він складається з двох компонентів: комунікаційної платформи та спільнот у соцмережах.

Інформаційний ресурс створений для того, щоб:
  • соціально та сексуально активна молодь мала змогу в одному місці знайти всі необхідні матеріали, що стосуються питань безпечного сексу та проблем ВІЛ/СНІДу;
  • задати запитання експертам Safe Connection. Спілкуючись з експерти цільова аудиторія має змогу дізнатись більше про безпечний секс, наркотичних речовинах, ВІЛ/СНІД та інших питаннях, що стосуються здорового способу життя.
  • обговорити найбільш вдалі соціальні медіа кампанії, запропонувати свої ідеї.
Досягнення проекту: Консультанти Телефону довіри – експерти SafeConnection – надавали консультаційні послуги у чаті сайту safeconnection.org (Щоденно, з 18:00 до 04:00). Загалом за 4 місяці роботи проекту експертами було надано близько 300 консультацій.

Назва проекту:

“Скажи наркотикам НІ”

Часові рамки: з серпня 1998 року по серпень 1999 року
Донор: Альянс Партнерства Каунтерпарт
Опис проекту: Проект спрямований на профілактику наркоманії через навчання підлітків-лідерів за методом “peer-education”. Проект проводився в чотирьох школах (в м. Києві та в школах м. Дніпропетровська ) та медичному училищі.
Досягнення проекту:
  • Проведення профілактичних тренінгів для дітей та їх батьків, навчання вчителів.
  • Великий дослідницький матеріал про небезпечну поведінку дітей 15-17 років та їх відношення до наркотиків.

Назва проекту:

«Профілактика СНІДу та наркоманії у молодіжному середовищі»

Часові рамки: з серпня 1999 року до серпня 2000 року
Донор: Цей проект був виконаний за фінансової підтримки Альянсу Партнерства Каунтерпарт.
Опис проекту: Проект проводився в трьох школах Московського району м. Києва, студентській поліклініці НТУУ „КПІ”.
Досягнення проекту:
  • Проведені профілактичні тренінги для учнів обраних шкіл, та їх викладацького колективу.
  • Для студентів КПІ були проведені лекції з профілактики наркоманії, ВІЛ/СНІД, та хвороб, що передаються статевим шляхом в цілому.
  • Створення на базі однієї із шкіл клуба для старшокласників та ізостудії для дітей з груп ризику в одній із шкіл, де проводилась профілактична робота.

Назва проекту:

«Інформаційна та освітня кампанія з профілактики наркоманії та ВІЛ/СНІД серед молоді»

Часові рамки: З травня 1999 року по вересень 1999 року
Донор: Цей проект був виконаний за фінансової підтримки Фонду НОУ ХАУ.
Опис проекту: Ціллю проекту було проведення соціальної реклами з профілактики наркоманії та ВІЛ/СНІД в м. Києві, тренінгів для дітей в літніх таборах. За цей період для вище зазначеної категорію надано методичні посібники, брошурки, наліпки і т.п., які мали на меті просвітницько-інформаційну діяльність.

Назва проекту:

«Надія замість забуття! – Група підтримки для наркозалежних, людей, які живуть з ВІЛ/СНІД та членів їх родин»

Часові рамки: З листопада 1999 року до травня 2000 року
Донор: Цей проект був виконаний за фінансової підтримки Альянсу Партнерства Каунтерпарт.
Досягнення проекту: Результатом роботи цього проекту була організована група самодопомоги людей, які живуть з ВІЛ, наркозалежних та членів їх сімей, яка працювала до кінця 2002 року. Весь цей період існування групи наша організація забезпечувала підтримку учасникам.

Назва проекту:

''Діалог''

Часові рамки: З вересня 1999 року до липня 2000 року
Донор: Цей проект був профінансований компанією „Філіп Моріс”.
Опис проекту: Метою проекту була профілактика тютюнопаління, алкоголізму та наркоманії серед підлітків 12-16 років в одній із шкіл м. Києва. Цільовою групою даного проекту були школярі, вчителі, батьки. Під час роботи були вирішені такі завдання як: навчання вчителів профілактичним діям в роботі з учнями різних груп ризику; проведення інтерактивних профілактичних тренінгів для школярів; стимулювання та розвиток особистісної активності школярів для профілактики куріння у своєму середовищі, та для прийняття самостійних рішень.

Назва проекту:

Навчання працівників першого кола з усієї України, які працюють у галузі профілактики та підтримки людей, які живуть з ВІЛ/СНІД

Часові рамки: Травень 2001 року – березень 2002 року
Донор: Цей проект був профінансований Британською організацією Health and Social Care Partnership (HSCP) in Russia, Ukraine, Belarus, Moldova.
Досягнення проекту: Під час реалізації проекту було проведено 2 двох-модульних тренінги, на яких було навчено 45 осіб – представників 24 недержавних СНІД-сервісних організацій України. Тематика тренінгів стосувалась інформації, що лежить в площині ВІЛ/СНІД.

Назва проекту:

„Денний консультативно-реабілітаційний центр для ВІЛ-позитивних людей та їх родичів”

Часові рамки: серпень 2001 року – липень 2002 року
Опис проекту: В центрі надавались такого роду послуги: психологічні консультації, інформаційно-просвітницькі заняття на тему ВІЛ/СНІД та наркозалежність, групи самодопомоги, проводились як індивідуальні так і групові консультації. В даному центрі також була спеціально облаштована дитяча кімната. Донор: Цей проект був профінансований також Британською організацією Elton John AIDS Foundation.

Назва проекту:

Тренінг для викладачів Академії СБУ

Часові рамки: Березень 1999
Донор: Організація та проведення тренінгу було профінансоване UNDP.
Опис проекту: В березні 1999 року для викладачів Академії СБУ був підготовлений та проведений тренінг, який давав можливість ознайомити їх з проблемою залежності, з методами профілактики та з особистісними характеристиками людини, яка почала вживати наркотики.

Назва проекту:

«Тренінги для членів родин людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»

Часові рамки: У травні – липні 2000 року
Донор: Проект був профінансований організацією „Лікарі без кордонів”.
Опис проекту: Інформаційно-просвітницкі тренінги проводились в таких містах – Києві та Кременчуці, та також у Автономній Республіці Крим, в місті Ялта.

Назва проекту:

Проект, спрямований на дослідження поведінки важкодоступних наркоманів.

Часові рамки: травень 2002 року – березень 2003 року
Донор: Проект фінансувався організацією NAIDA через Альянс Партнерства Каунтерпарт.
Досягнення проекту: По закінченні проекту його результи були представлені в формі аналітичної та статистичної інформації, яка поклала фундамент в майбутні дослідження по даній тематиці.

Назва проекту:

„Телефон довіри з питань наркоманії та ВІЛ/СНІДу”

Часові рамки: розпочалась у квітні 2002 року
Донор: Проект фінансувався Посольством Великої Британії в Україні.
Опис проекту: Гаряча лінія працювала цілодобово. Також завдяки партнеру проекту був створений веб-сайт ТД, де люди мали змогу в режимі он-лайн отримати різноманітні консультації. Була проведена велика робота по соціальній рекламі Телефону довіри, щоб найбільше коло громадян отримали інформацію про відкриття спеціалізованої гарячої лінії і змогли отримати необхідну консультацію, або інформацію стосовно їхніх проблем, пов’язаних з наркоманією або ВІЛ/СНІД. Одним з наших досягнень було безкоштовне розміщення соціальної реклами про існування Телефону довіри з проблем наркоманії та ВІЛ/СНІД у вагонах поїздів метрополітену. Реклама була розміщена на початку листопада 2002 року і знаходиться там до теперішнього часу.

По закінченні фінансування проекту, у березні 2003 року, „Телефон довіри” було передано на баланс нашого партнера – Центру Соціальних служб для молоді Київської міської державної адміністрації.

Продовженням проекту „Телефон довіри з питань наркоманії та ВІЛ/СНІДу” - 451-51-41 є проект «Національна лінія телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІД», починаючи з липня 2003 року, який діє і до сьогодні.


© 2014 Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу. Всі права захищені. E-mail: common@saapf.kiev.ua